Loggable (2.0.1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Types
ca: Tipus

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Severity
ca: Severitat

en: Warning
ca: Avís

en: Domain
ca: Domini

en: Filters
ca: Filtres

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Notice
ca: Notificació

en: Debug
ca: Depuració

en: Emergency
ca: Urgència

en: Alert
ca: Alerta

en: Critical
ca: Crític
