Loggable (2.0.1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Types
cy: Mathau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Error
cy: Gwall

en: Severity
cy: Difrifoldeb

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu
