Loggable (2.0.1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Types
da: Typer

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Error
da: Fejl

en: Severity
da: Grad

en: Warning
da: Advarsel

en: Domain
da: Domæne

en: Filters
da: Filtre

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: API key
da: API-nøgle

en: Notice
da: Notifikation

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Emergency
da: Nødsituation

en: Alert
da: Advarsel

en: Critical
da: Kritisk
