Loggable (2.0.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Error
fil: Mali

en: Filters
fil: Mga salaan
