Loggable (2.0.1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Types
kk: Типтар

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Error
kk: Қате

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Filters
kk: Фильтерлері
