Loggable (2.0.1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Error
km: កំហុស

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Domain
km: ដែន

en: Filters
km: តម្រង

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
