Loggable (2.0.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Types
mr: प्रकार

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Error
mr: तृटी
