Loggable (2.0.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Types
ne: प्रकार

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Error
ne: त्रुटि

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Info
ne: जानकारी
