Loggable (2.0.1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Types
ro: Tipuri

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Error
ro: Eroare

en: Severity
ro: Gravitate

en: Warning
ro: Avertizare

en: Domain
ro: Domeniu

en: Filters
ro: Filtre

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: API key
ro: Cheia API

en: Notice
ro: Notificare

en: Info
ro: Informație

en: Emergency
ro: Urgență

en: Alert
ro: Alertă

en: Critical
ro: Critic
