Loggable (2.0.1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Types
sk: Typy

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Error
sk: Chyba

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Warning
sk: Varovanie

en: Domain
sk: Doména

en: Filters
sk: Filtre

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: API key
sk: API kľúč

en: Notice
sk: Oznam

en: Debug
sk: Ladenie

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Add filter
sk: Pridať filter

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Critical
sk: Kritické
