Loggable (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Debug
bn: ডিবাগ
