Loggable (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Types
ja: タイプ

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Error
ja: エラー

en: Severity
ja: 重大度

en: Warning
ja: 警告

en: Domain
ja: ドメイン

en: Filters
ja: フィルター

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Notice
ja: 注意

en: Debug
ja: デバッグ

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Emergency
ja: 緊急

en: Alert
ja: 警告

en: Critical
ja: 重大な
