Loggable (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Types
fa: انواع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Error
fa: خطا

en: Severity
fa: شدت

en: Warning
fa: اخطار

en: Domain
fa: دامنه

en: Filters
fa: صافیها

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Info
fa: اطلاعات

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Emergency
fa: وضعیت اضطراری

en: Alert
fa: هشدار

en: Critical
fa: بحرانی
