Loggable (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Error
ta: வழு
