Loggable (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Types
bg: Типове

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Error
bg: Грешка

en: Severity
bg: Строгост

en: Filters
bg: Филтри
