Loggable (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Types
pl: Typy

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Error
pl: Błąd

en: Severity
pl: Priorytet

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Domain
pl: Domena

en: Filters
pl: Filtry

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: API key
pl: Klucz API

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Info
pl: Informacja

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Emergency
pl: Awaria

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Channel ID
pl: ID kanału
