Loggable (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Types
sl: Tipi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Error
sl: Napaka

en: Severity
sl: Resnost

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Domain
sl: Domena

en: Filters
sl: Filtri

en: Info
sl: Podatki

en: Debug
sl: Razhroščevanje
