Loggable (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Types
sq: Llojet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Error
sq: Gabim

en: Severity
sq: Rendësia

en: Filters
sq: Filtrat
