Loggable (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Types
eu: Motak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Error
eu: Errorea

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Warning
eu: Kontuz

en: Domain
eu: Domeinua

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Info
eu: Informazioa

en: Debug
eu: Araztu

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Emergency
eu: Larrialdia

en: Alert
eu: Alerta

en: Critical
eu: Larria
