Loggable (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Types
fi: Tyypit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Error
fi: Virhe

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Warning
fi: Varoitus

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Notice
fi: Huomio

en: Info
fi: Tieto

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Emergency
fi: Hätätila

en: Alert
fi: Varoitus

en: Critical
fi: Kriittinen
