Loggable (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Emergency
gu: કટોકટી

en: Alert
gu: ચેતવણી
