Loggable (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Types
he: סוגים

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Error
he: שגיאה

en: Severity
he: חוּמרה

en: Warning
he: אזהרה

en: Domain
he: דומיין

en: Filters
he: מסננים

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Notice
he: הודעה

en: Info
he: מידע

en: Debug
he: אתר באגים

en: Emergency
he: חירום
