Loggable (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Warning
th: การเตือน

en: Domain
th: โดเมน

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ

en: Info
th: ข้อมูล

en: Emergency
th: กรณีฉุกเฉิน

en: Alert
th: แจ้งเตือน

en: Critical
th: วิกฤติ
