Loggable (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Types
jv: Tipe

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Error
jv: Salah

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Warning
jv: Weling
