Loggable (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Error
my: အမှား

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Info
my: အချက်အလက်
