Loggable (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Error
sr: Грешка
