Loggable (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Types
tr: Tipler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Error
tr: Hata

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Warning
tr: Uyarı

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Notice
tr: Dikkat

en: Info
tr: Bilgi

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Emergency
tr: Acil durum

en: Alert
tr: Çok önemli

en: Critical
tr: Önemli
