Loggable (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Types
ur: اقسام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ
