Loggable (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Types
cs: Typy

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Error
cs: Chyba

en: Severity
cs: Vážnost

en: Warning
cs: Varování

en: Domain
cs: Doména

en: Filters
cs: Filtry

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Notice
cs: Oznámení

en: Debug
cs: Ladění

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Emergency
cs: Stav nouze

en: Alert
cs: Upozornění

en: Critical
cs: Kritický
