Loggable (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Types
el: Τύποι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Error
el: Σφάλμα

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Emergency
el: Έκτακτη ανάγκη

en: Alert
el: Συναγερμός

en: Critical
el: Κρίσιμο
