Loggable (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Types
es: Tipos

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Severity
es: Gravedad

en: Warning
es: Advertencia

en: Domain
es: Dominio

en: Filters
es: Filtros

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: API key
es: Clave del API

en: Notice
es: Aviso

en: Debug
es: Depurar

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Add filter
es: Agregar filtro

en: Emergency
es: Emergencia

en: Alert
es: Alerta

en: Critical
es: Crítico
