Loggable (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Error
fr: Erreur

en: Severity
fr: Importance

en: Warning
fr: Avertissement

en: Domain
fr: Domaine

en: Filters
fr: Filtres

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: API key
fr: Clé d'API

en: Notice
fr: Information

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Add filter
fr: Ajouter un filtre

en: Emergency
fr: Urgence

en: Alert
fr: Alerte

en: Critical
fr: Critique
