Loggable (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Types
hu: Típusok

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Error
hu: Hiba

en: Severity
hu: Szint

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Filters
hu: Szűrők

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: API key
hu: API kulcs

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Info
hu: Infó

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: Alert
hu: Riasztás

en: Critical
hu: Kritikus
