Loggable (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Types
pt: Tipos

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Error
pt: Erro

en: Severity
pt: Severidade

en: Warning
pt: Aviso

en: Domain
pt: Domínio

en: Filters
pt: Filtros

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: API key
pt: Chave da API

en: Notice
pt: Nota

en: Info
pt: Informações

en: Debug
pt: Depurar

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Add filter
pt: Adicionar filtro

en: Emergency
pt: Emergência

en: Alert
pt: Alerta

en: Critical
pt: Crítico
