Loggable (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Types
bo: རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།
