Loggable (8.x-1.4) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
