Loggable (8.x-1.4) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Types
eo: Tipoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Error
eo: Eraro

en: Severity
eo: Graveco

en: Filters
eo: Filtroj
