Loggable (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Types
et: Tüübid

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Error
et: Viga

en: Severity
et: Tõsidus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Domain
et: Domeen

en: Filters
et: Filtrid

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Notice
et: Teavitus

en: Debug
et: Siluma

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Alert
et: Hoiatus

en: Critical
et: Kriitiline
