Loggable (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Types
hi: प्रकार

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Error
hi: त्रुटि

en: Severity
hi: तीव्रता

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Notice
hi: नोटिस

en: Info
hi: जानकारी

en: Debug
hi: डिबग

en: Emergency
hi: आपातकाल

en: Alert
hi: चेतावनी

en: Critical
hi: विकट
