Loggable (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Types
lt: Tipai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Error
lt: Klaida

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Domain
lt: Domenas

en: Filters
lt: Filtrai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Info
lt: Informacija

en: Debug
lt: Derinimas

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Critical
lt: Kritinė
