Loggable (8.x-1.4) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Types
si: වර්ග

en: Label
si: ලේබලය

en: Error
si: දෝෂය
