Loggable (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Types
ug: تىپلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Error
ug: خاتالىق

en: Severity
ug: مۇھىملىقى
