Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག
