Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Fields
it: Campi

en: Plain text
it: Testo semplice

en: Operation
it: Operazione

en: Output format
it: Formato di output
