Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Markup
pt: Marcação

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Fields
pt: Campos

en: Plain text
pt: Texto puro

en: Operation
pt: Operação

en: Output format
pt: Formato de saída
