Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Markup
ru: Разметка

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Fields
ru: Поля

en: Plain text
ru: Простой текст

en: Operation
ru: Действие

en: Output format
ru: Формат вывода
