Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Markup
sv: Uppmärkning

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Fields
sv: Fält

en: Plain text
sv: Ren text

en: Operation
sv: Funktion

en: Output format
sv: Utmatningsformat
