Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Markup
az: İşarələmə

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Fields
az: Sahələr

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Output format
az: Çıxış formatı
