Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Markup
ca: Marcatge

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Fields
ca: Camps

en: Plain text
ca: Text pla

en: Operation
ca: Operació

en: Output format
ca: Format de sortida
