Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Markup
cs: Značkování

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Fields
cs: Pole

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Operation
cs: Operace

en: Output format
cs: Výstupní formát
